Do jisté míry platí i dnes, že http://www.teaway.cz/c/caj-dle-druhu/zlute-caje http://www.teaway.cz/c/caj-dle-druhu/zlute-caje http://www.teaway.cz/c/caj-dle-druhu/zlute-caje“>Bílý čaj je vzácný a vychutnají se jej jen skuteční fajnšmekři. Nemusíte být ale zrovna odborníkem, abyste po ochutnání zjistili, že čaj je chuťově jemný a jeho barva je světlá a že není cítit výrazně po hořkosti ani kofeinu.

Bílý čaj

Možná budete překvapeni, ale bílý čaj obsahuje velmi málo kofeinu a jeho pití si tak můžou dopřát i osoby citlivé na kofein nebo vysoký tlak. Pokud se rozhodnete jej vyzkoušet, doporučujeme, abyste zvolili značky známé, u kterých je kvalita zaručena. Pokud nemusíte, nesahejte po balení, které je náročné na přípravu a do jisté míry předpokládá vaši zručnost. Raději vyzkoušejte nejprve porcovaný čaj a teprve pak zkuste experimentovat s jeho přípravou a docílíte jeho dalších dimenzí chutí.

Webové stránky

Navštivte naše webové stránky a vyberte si z nabídky Bílý čaj , který pro vás máme připravený v různých cenových relacích a provedeních. Doporučujeme, abyste vyzkoušeli i čaj kvetoucí, který patří mezi novinky na současném trhu.

Nechte se okouzlit dokonalým výběrem všech druhů čaje
4 (80%)1